Bukiety róż

Spraw drugiej osobie niezapomniany prezent i wyślij bukiet róż z dostawą na terenie Gdańska. Bukiety róż doskonale sprawdzą się na urodziny, rocznicę czy Walentynki. Sprawdź już dziś róże w Telekwiaciarni Gdańsk i zamów dostawę!

1 z 2
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
78,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
88,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż Telekwiaciarnia
Bukiet herbacianych róż
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż z sercem
105,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże na urodziny Telekwiaciarnia
Bukiet róże na urodziny
112,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet różany
Bukiet różany
121,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
122,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pocałunek róż
Bukiet pocałunek róż
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róż dla Ciebie
Bukiet róż dla Ciebie
127,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród Główna
Różany ogród
133,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż z dostawą w Gdańsku 

Podaruj ukochanej osobie bukiet róż na prezent z okazji urodzin, imienin lub rocznicy. Możesz podarować kwiaty w oryginalny sposób. Wybierz kwiatową dostawę i zrób niespodziankę! Nasz kurier doręczy kwiaty w Gdańsku pod wskazany przez Ciebie adres.

Bukiety róż – ile róż?

Decydując się na bukiet róż, musisz określić konkretną ilość z jakiej ma się składać. Istnieje zasada, że nie wręcza się bukietów z parzystą liczbą róż. Argumentuje to się tym, że parzysta liczba kwiatów zarezerwowana jest dla kwiatów pogrzebowych. Dlatego jeśli wybierasz bukiet z róż bez okazji lub na Walentynki, wybierz nieparzystą ich liczbę. Inaczej sytuacja wygląda, gdy liczba róż ma coś symbolizować. Nie ma przeciwwskazań do podarowania bukietu 40 róż na czterdzieste urodziny, lub 20 róż na dwudziestą rocznicę ślubu. Bardzo popularne są bukiety z 50 róż, bądź 100. W tym przypadku również nie ma znaczenia, że jest to parzysta liczba. Zobacz bukiety róż w naszej Telekwiaciarni w Gdańsku i wybierz dostawę kwiatów na prezent.

Róże w bukiecie – zamówienie online

Zamówienie na róże w bukiecie możesz złożyć online na naszej stronie Telekwiaciarnia Gdańsk. Bukiety róż doręczamy także w niedzielę, więc nie musisz się martwić jeśli bliska Ci osoba, obchodzi swoje święto właśnie w ten dzień tygodnia. Sprawdź bukiety róż w naszej kwiaciarni internetowej i złóż zamówienie już dzisiaj. Spraw kwiatową niespodziankę!