Kwiaty na urodziny

Urodziny obchodzi się raz do roku. Postaraj się więc, aby Solenizant przez długi czas pamiętał ich oprawę. Zamów piękne kwiaty na urodziny i przekaż mu za ich pośrednictwem życzenia urodzinowe. Zaskocz go w dzień jego urodzin!

1 z 3
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Pastelowe kwiaty Telekwiaciarnia
Pastelowe kwiaty
68,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet goździków Telekwiaciarnia
Bukiet goździków
76,00 zł
Zobacz więcej
Romantyczne goździki Telekwiaciarnia
Romantyczne goździki
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
78,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z alstromerii Telekwiaciarnia
Bukiet z alstromerii
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
83,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże na urodziny Telekwiaciarnia
Bukiet róże na urodziny
85,00 zł
Zobacz więcej
Storczyk dwupędowy Telekwiaciarnia
Storczyk dwupędowy
85,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród Główna
Różany ogród
86,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na urodziny Gdańsk

Spraw bliskiej osobie przyjemność i przekaż jej kwiaty na urodziny. Zamów je z dostawą do domu lub pod adres firmowy. Wyślij życzenia wraz z kwiatami urodzinowymi i zaskocz solenizanta!

Bukiety na urodziny z dostawą w Gdańsku

Wkrótce przypadają urodziny bliskiej Ci osoby, która mieszka w Gdańsku? Nie zwlekaj i zamów kwiaty na urodziny wraz z życzeniami. Taki wyjątkowy prezent z pewnością zaskoczy solenizanta. Kwiaty doręczamy na terenie całego Gdańska już w 2 godziny, w przedziałach dwugodzinnych. Dostawa możliwa jest w każdy dzień tygodnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21, w sobotę 10-18, a w niedzielę 10-15. Zamów kwiaty na urodziny w Gdańsku już dzisiaj i zaskocz bliską Ci osobę.

Jakie kwiaty urodzinowe wybrać?

Planujesz wysłać kwiaty na urodziny w Gdańsku? Nie wiesz jednak, jakie kwiaty zamówić? Dobrym rozwiązaniem jest dowiedzieć się, za jakimi kwiatami solenizant przepada. Wówczas będzie Ci o wiele prościej zamówić dla niego kwiaty na urodziny. Jeśli natomiast nie masz takiej możliwości, wtedy decyzję musisz podjąć sam. W przypadku urodzin, możesz postawić na klasykę i sprezentować solenizantowi bukiet róż. Jeśli jest to osoba, którą kochasz, ich kolor powinien być czerwony, natomiast w innych relacjach lepiej podarować inny kolor róż. Dobrym pomysłem będzie podarowanie na urodziny bukietu kwiatów mieszanych, najlepiej różnokolorowego. W naszej ofercie znajdziesz bukietu, w których skład wchodzą róże, goździki, gerbery, alstromerie, margerytki, eustomy oraz wiele innych kwiatów. W okresie wiosennym możesz podarować bukiet tulipanów, a w wakacje bukiet słoneczników.