Kwiaty na ślub

Bądź razem z młodymi w ich najważniejszym dniu! Zamów kwiaty na ślub z dostawą w Gdańsku i pokaż, że mimo odległości, jesteś z nimi i życzysz im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

1 z 2
Bukiet z alstromerii Telekwiaciarnia
Bukiet z alstromerii
79,00 zł
Zobacz więcej
Białe lilie Telekwiaciarnia
Białe lilie
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Tajemniczy ogród Telekwiaciarnia
Bukiet Tajemniczy ogród
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż Telekwiaciarnia
Bukiet herbacianych róż
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystkiego naj
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Delikatność Telekwiaciarnia
Bukiet Delikatność
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 100 lat Telekwiaciarnia
Bukiet 100 lat
124,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Moc życzeń Telekwiaciarnia
Bukiet Moc życzeń
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pocałunek róż
Bukiet pocałunek róż
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róż dla Ciebie
Bukiet róż dla Ciebie
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Bajeczny Telekwiaciarnia
Bukiet Bajeczny
170,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż Telekwiaciarnia
Bukiet jasnych róż
183,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na ślub Gdańsk

Ślub to znakomita okazja, aby sprezentować nowożeńcom piękny bukiet kwiatów lub kosz kwiatów. Zamów kwiaty na ślub z doręczenie bezpośrednio na ceremonię i spraw radość młodej parze. Do kwiatów dołącz bilecik z Twoimi życzeniami na nową drogę życia.

Kwiaty na wesele z dostawą w Gdańsku

Dzień ślubu to ważna data dla każdej młodej pary. Warto być z nimi tego dnia i uczestniczyć w tych pięknych chwilach. W przypadku kiedy nie możesz wziąć udziału w zaślubinach, dobrym pomysłem jest przesłanie kwiatów z dostawą. Nowożeńcy z pewnością ucieszą się z takiego prezentu, który będzie symbolem Waszej obecności. Złóż zamówienie w naszej kwiaciarni Gdańsk, a my doręczymy kwiaty w Twoim imieniu na ślub lub wesele. Nie zapomnij podać nam konkretnej godziny rozpoczęcia się ceremonii, a także miejsca doręczenia. Dzięki nam możesz być pewny, że Twoje kwiaty na ślub dotrą na czas.

Jakie kwiaty na ślub zamówić?

Jeśli zastanawiasz się, jakie kwiaty na ślub wybrać dla młodej pary, odpowiedź na to pytanie jest dosyć prosta. Przede wszystkim ogólnie przyjęta zasada mówi, żeby kwiaty od gości weselnych nie były zbyt krzykliwe. Najlepiej wybrać bukiet jasnych róż lub bukiet mieszanych kwiatów, który utrzymany będzie w stonowanej kolorystyce. Tego dnia to bukiet panny młodej jest najważniejszy, więc warto, aby podarowane kwiaty od Ciebie z nim nie konkurowały. Często goście decydują się na kompozycję kwiatową w koszu, np. kosz 50 róż, który będzie pięknie prezentować się na sali weselnej, a także na długo zostanie w pamięci pary młodej. Pamiętaj, że jeśli zamawiasz kwiaty na ślub z dostawą, warto abyś dołączyć do nich bilecik wraz z Twoimi życzeniami.