Kwiaty na pogrzeb

1 z 2
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
166,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
152,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
179,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
211,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W...
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
203,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
211,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
225,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
226,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na...
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni...
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
268,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z...
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
329,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na pogrzeb do Gdańska.

Chcesz zamówić kwiaty na pogrzeb do Gdańska z dostawą? Dobrze trafiłeś, gdyż Telekwiaciarnia Gdańsk na co dzień oferuje takie usługi na terenie całego Gdańska. Bez problemu doręczymy wybrane przez Ciebie kwiaty na pogrzeb pod wskazany adres. Doręczenia realizujemy na cmentarz, do kościoła, domu pogrzebowego lub pod adres prywatny w dzień ceremonii pogrzebowej. Jeśli natomiast chcesz odebrać kwiaty na pogrzeb osobiście, oczywiście jest taka możliwość. Pamiętaj jednak, żeby najpierw opłacić zamówienie, byś mógł odebrać gotową kompozycję pogrzebową.

Kwiaty na pogrzeb – czas dostawy i darmowa szarfa.

Zależy Ci, abyśmy doręczyli wybrane przez Ciebie kwiaty na pogrzeb na konkretną godzinę? Nie ma problemu. Wskaż w zamówieniu dokładną godzinę pogrzebu lub o której godzinie chcesz odebrać kwiaty od kuriera (np. przy bramie cmentarza), a my dostosujemy się do Twojej prośby. Zawsze staramy się, aby kurier był odpowiednio wcześniej, aby nie przeszkadzał w ceremonii pogrzebowej. Dlatego tak ważne jest, abyś w zamówieniu dodał informację o godzinie pogrzebu. Kiedy wybierzesz kwiaty na pogrzeb, pamiętaj, że możesz dołączyć do nich za darmo szarfę pogrzebową. Umieść na niej zwięzłą treść ostatniego pożegnania wraz z podpisem. Istnieje też możliwość, aby do kompozycji dołożyć bilecik kondolencyjny zamiast szarfy, gdzie zawrzesz dłuższe słowa współczucia dla rodziny zmarłego.

Kwiaty na pogrzeb z dostawą do Gdańska.

Zamówienia na kwiaty na pogrzeb do Gdańska przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Dostawę możesz zamówić na naszej stronie internetowej lub poprzez telefon w godzinach pracy naszego Biura Obsługi Klienta. Pamiętaj o tym, kiedy będziesz chciał zamówić dostawę do Gdańska jednej z naszych kompozycji pogrzebowych. W przypadku kiedy będziesz potrzebować wiązanki na pogrzeb na ten sam dzień, skontaktuj się najpierw z naszym Biurem Obsługi Klienta. Postaramy się, jak tylko będziemy mogli, pomóc Ci w Twojej sytuacji.

Wiązanki na pogrzeb – co wybrać?

Kwiaty na pogrzeb mogą przybrać różne formy kompozycji florystycznych. Najpopularniejsze są wieńce pogrzebowe, na które decydują się najbliżsi członkowie rodziny zmarłego oraz firmy. Zaraz potem popularnością cieszą się wiązanki pogrzebowe, wykonane na florecie. Wybierane są przez rodzinę zmarłego, znajomych, przyjaciół oraz przedstawicieli firm. Trzecią znaną i stosowaną kompozycją żałobną jest bukiet pogrzebowy. To skromniejsza i tańsza alternatywa dla wiązanek i wieńców pogrzebowych. Florystka przygotowuje go z tych samych kwiatów, jednakże układa je w formie zwykłego bukietu. Za dodatkową opłatą bukiet pogrzebowy można przyozdobić małą szarfę pogrzebową.
Kwiaty na pogrzeb do Gdańska doręczamy na terenie całego miasta Gdańsk oraz na poniższe cmentarze:
- Łostowice,
- Srebrzysko,
- Salvator,
-Oliwski
a także cmentarze przy ul. Traugutta, Malczewskiego, Powstańców Warszawskich, Chrobrego, Dąbrowskiego, Ks. Góreckiego, Giełguda, Opackiej, Kartuskiej.