KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Kwiaty na pogrzeb

1 z 2
Chryzantema w doniczce Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce
70,00 zł
Zobacz więcej
Stroik na Wszystkich Świętych Telekwiaciarnia
Stroik na Wszystkich Świętych
78,00 zł
Zobacz więcej
Chryzantema w doniczce ze zniczem Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce ze zniczem
82,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
214,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na pogrzeb do Gdańska.

Chcesz zamówić kwiaty na pogrzeb do Gdańska z dostawą? Dobrze trafiłeś, gdyż Telekwiaciarnia Gdańsk na co dzień oferuje takie usługi na terenie całego Gdańska. Bez problemu doręczymy wybrane przez Ciebie kwiaty na pogrzeb pod wskazany adres. Doręczenia realizujemy na cmentarz, do kościoła, domu pogrzebowego lub pod adres prywatny w dzień ceremonii pogrzebowej. Jeśli natomiast chcesz odebrać kwiaty na pogrzeb osobiście, oczywiście jest taka możliwość. Pamiętaj jednak, żeby najpierw opłacić zamówienie, byś mógł odebrać gotową kompozycję pogrzebową.

Kwiaty na pogrzeb – czas dostawy i darmowa szarfa.

Zależy Ci, abyśmy doręczyli wybrane przez Ciebie kwiaty na pogrzeb na konkretną godzinę? Nie ma problemu. Wskaż w zamówieniu dokładną godzinę pogrzebu lub o której godzinie chcesz odebrać kwiaty od kuriera (np. przy bramie cmentarza), a my dostosujemy się do Twojej prośby. Zawsze staramy się, aby kurier był odpowiednio wcześniej, aby nie przeszkadzał w ceremonii pogrzebowej. Dlatego tak ważne jest, abyś w zamówieniu dodał informację o godzinie pogrzebu. Kiedy wybierzesz kwiaty na pogrzeb, pamiętaj, że możesz dołączyć do nich za darmo szarfę pogrzebową. Umieść na niej zwięzłą treść ostatniego pożegnania wraz z podpisem. Istnieje też możliwość, aby do kompozycji dołożyć bilecik kondolencyjny zamiast szarfy, gdzie zawrzesz dłuższe słowa współczucia dla rodziny zmarłego.

Kwiaty na pogrzeb z dostawą do Gdańska.

Zamówienia na kwiaty na pogrzeb do Gdańska przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Dostawę możesz zamówić na naszej stronie internetowej lub poprzez telefon w godzinach pracy naszego Biura Obsługi Klienta. Pamiętaj o tym, kiedy będziesz chciał zamówić dostawę do Gdańska jednej z naszych kompozycji pogrzebowych. W przypadku kiedy będziesz potrzebować wiązanki na pogrzeb na ten sam dzień, skontaktuj się najpierw z naszym Biurem Obsługi Klienta. Postaramy się, jak tylko będziemy mogli, pomóc Ci w Twojej sytuacji.

Wiązanki na pogrzeb – co wybrać?

Kwiaty na pogrzeb mogą przybrać różne formy kompozycji florystycznych. Najpopularniejsze są wieńce pogrzebowe, na które decydują się najbliżsi członkowie rodziny zmarłego oraz firmy. Zaraz potem popularnością cieszą się wiązanki pogrzebowe, wykonane na florecie. Wybierane są przez rodzinę zmarłego, znajomych, przyjaciół oraz przedstawicieli firm. Trzecią znaną i stosowaną kompozycją żałobną jest bukiet pogrzebowy. To skromniejsza i tańsza alternatywa dla wiązanek i wieńców pogrzebowych. Florystka przygotowuje go z tych samych kwiatów, jednakże układa je w formie zwykłego bukietu. Za dodatkową opłatą bukiet pogrzebowy można przyozdobić małą szarfę pogrzebową.
Kwiaty na pogrzeb do Gdańska doręczamy na terenie całego miasta Gdańsk oraz na poniższe cmentarze:
- Łostowice,
- Srebrzysko,
- Salvator,
-Oliwski
a także cmentarze przy ul. Traugutta, Malczewskiego, Powstańców Warszawskich, Chrobrego, Dąbrowskiego, Ks. Góreckiego, Giełguda, Opackiej, Kartuskiej.