Gratulacje

Kiedy bliska osoba osiąga sukces, dostaje awans lub udało mu się zrealizować duży projekt, złóż mu gratulacje. Zamów kwiaty na gratulacje w Gdańsku i pokaż, że jej osiągnięcia są dla Ciebie ważne. Przekaż słowa gratulacji poprzez bilecik, który możesz dołączyć do kwiatów.

1 z 2
Bukiet Jesienne kolory
Bukiet Jesienne kolory
80,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet niezobowiązujący
Bukiet niezobowiązujący
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Tajemniczy ogród Telekwiaciarnia
Bukiet Tajemniczy ogród
95,00 zł
Zobacz więcej
Magiczny bukiet
Magiczny bukiet
95,00 zł
Zobacz więcej
Piękny bukiet kwiatów Telekwiaciarnia
Piękny bukiet kwiatów
99,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystkiego naj
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
113,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Delikatność Telekwiaciarnia
Bukiet Delikatność
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pudrowe tulipany Główna
Bukiet pudrowe tulipany
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystko dla Ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystko dla Ciebie
124,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 100 lat Telekwiaciarnia
Bukiet 100 lat
124,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na Gratulacje - Gdańsk

Pogratuluj drugiej osobie awansu w pracy, zdanego egzaminu, ślubu. Wyślij jej kwiaty na gratulacje z dostawą w Gdańsku. Zaskocz kwiatami i bilecikiem, na którym zawrzesz słowa pochwały.

Bukiety gratulacyjne w Gdańsku

Chcesz złożyć komuś gratulacje i wysłać kwiaty w Gdańsku? Nie ma nic prostszego! Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej, opłać je, a my zajmiemy się całą resztą. Dostawa kwiatów odbywa się na terenie całego Gdańska w każdy dzień tygodnia. Dodatkowo możesz określić przedział dwugodzinny, kiedy mamy przyjechać do Odbiorcy z kwiatami gratulacyjnymi. Awans w pracy, zaręczyny, narodziny dziecka? Każda okazja jest dobra, aby wysłać gratulacje. Wybierz piękny bukiet z naszej oferty kwiatowej i zaskocz nimi drugą osobę.

Kwiaty na gratulacje – jakie wybrać?

Chcesz zamówić kwiaty gratulacyjne, ale nie wiesz za bardzo, jakie wybrać? W tym przypadku najlepiej zdecydować się na bukiet mieszany. W ich składzie znajdziesz naprawdę wiele gatunków kwiatów, które świetnie się ze sobą prezentują. W ofercie naszej kwiaciarni posiadamy różne kompozycje kwiatowe wykonane z połączenia: róż, gerber, goździków, lilii, alstromerii, margerytek, santini, a także kwiatów sezonowych: słoneczników, tulipanów, czy amarylisów. Jeśli natomiast pragniesz pogratulować drugiej osobie bukietem kwiatów w jednym gatunkiem, najlepiej zrobić to poprzez róże lub sezonowe kwiaty: tulipany, czy słoneczniki. Niezależnie jednak od Twojego ostatecznego wyboru, z pewnością otrzymana od Ciebie kompozycja zaskoczy drugą osobę.