Dzień Ojca

23 czerwca spraw tacie radość i prześlij mu bukiet pięknych kwiatów. Kwiaty na Dzień Ojca zamów z bilecikiem, w którym zawrzesz dla niego życzenia. Nie zwlekaj i wybierz odpowiednią kompozycję dla swojego taty.

1 z 1
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gerberów Telekwiaciarnia
Bukiet z gerberów
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
106,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty Telekwiaciarnia
Bukiet jesienne kwiaty
114,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
128,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty Telekwiaciarnia
Bukiet wiosenne kwiaty
135,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
140,00 zł
Zobacz więcej
Kolorowe róże Telekwiaciarnia
Kolorowe róże
147,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Ojca Gdańsk

23 czerwca pamiętaj o swoim tacie! Zamów mu kwiaty na Dzień Ojca i złóż piękne życzenia. Możesz do kwiatów dołączyć również słodki dodatek, by osłodzić jeszcze bardziej ten specjalny dzień.

Kwiaty na Dzień Ojca z dostawą w Gdańsku

Dzień Ojca to wyjątkowy dzień, który warto odpowiednio celebrować. Dobrym sposobem będzie zamówienie tacie pięknego bukietu świeżych kwiatów. Poszukujesz kwiaciarni w Gdańsku, która doręczy kwiaty na Dzień Ojca? Nie mogłeś trafić lepiej! Dostawą kwiatów zajmujemy się od ponad 20 lat i każdego dnia realizujemy zamówienia na terenie Gdańska. Zamówienie możesz złożyć na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Kwiaty na Dzień Ojca doręczamy w przedziałach dwugodzinnych przez cały tydzień, również w niedzielę. Nie zwlekaj zatem i zamów kwiaty dla taty już dzisiaj!

Kwiaty dla taty – jakie kwiaty wybrać?

Zastanawiasz się, jakie kwiaty podarować swojemu tacie na Dzień Ojca? W Polsce istnieje przekonanie, że kwiaty to prezent dla kobiet, niemniej jednak mężczyźni również mogą otrzymywać piękne bukiety kwiatów. Warto jednak zadbać, aby ich charakter był bardziej męski. Możesz tego dokonać przede wszystkim poprzez wybór odpowiedniej kolorystyki kompozycji, np. pomarańczowa, fioletowa, kremowa. Jeśli jednak wiesz, że Twój tata lubi kolor różowy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić mu bukiet z kwiatów różowych. Kwiaty, z których wykonana będzie wiązanka, najlepiej żeby był mieszany. Ominiesz wówczas temat symboliki kwiatów, dla niektórych jeszcze tak ważna. W ofercie naszej kwiaciarni znajdziesz wiele bukietów mieszanych, w których skład wchodzą takie kwiaty jak: róże, alstromerie, gerbery, goździki, margerytki, eustomy, santini oraz wiele innych kwiatów, w tym sezonowe słoneczniki. Wybierz według Ciebie odpowiedni bukiet dla taty i zamów go z dostawą w Gdańsku już dzisiaj!