SŁODKIE PREZENTY - SPRAWDŹ

Walentynki

14 lutego zaskocz swoją ukochaną i podaruj jej kwiaty na Walentynki z dostawą w Gdańsku. Wybierz odpowiedni bukiet na Walentynki, dołącz do niego bilecik z życzeniami i prześlij je drugiej połówce do domu lub pracy.

1 z 3
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
78,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Po prostu miłość
Bukiet Po prostu miłość
83,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
87,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
89,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
95,00 zł
Zobacz więcej
11 różowych róż
11 różowych róż
99,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
11 czerwonych róż
11 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże na urodziny Telekwiaciarnia
Bukiet róże na urodziny
112,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na Walentynki Gdańsk

14 lutego to ważna data w kalendarzu dla wszystkich zakochanych osób. Tego dnia przypadają Walentynki, czyli święto zakochanych. Nie zapomnij o swojej Walentynce i prześlij jej piękne kwiaty wraz z miłosnym wyznaniem.

Bukiety na Walentynki z dostawą w Gdańsku

Walentynki obchodzimy tylko raz w roku – 14 lutego. Warto pamiętać o swojej ukochanej i sprezentować jej wyjątkowy prezent, jakim są kwiaty na Walentynki. Nasza kwiaciarnia w Gdańsku doręcza kwiaty na terenie miasta, więc bez problemu doręczymy dla Ciebie kwiaty pod wskazany adres domowy lub firmowy. Złóż zamówienie na naszej stronie, opłać je, a my zajmiemy się całą resztą. Zaskocz swoją wybrankę i prześlij piękne kwiaty walentynkowe już dzisiaj!

Kwiaty walentynkowe – jakie wybrać?

Jeśli chodzi o Walentynki, wybór kwiatów na tę okazję jest stosunkowo prosty. Tego dnia najpopularniejsze są czerwone róże, które symbolizują namiętną i gorącą miłość. Nic więc dziwnego, że tak wiele zakochanych Panów decyduje się właśnie na bukiet czerwonych róż dla swoich ukochanych. W ofercie naszej kwiaciarni w Gdańsku znajduje naprawdę wiele bukietów z czerwonych róż, więc z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Oprócz czerwonych róż, bardzo często wybierane są również czerwone tulipany. Bukiet czerwonych tulipanów również jest wyrazem miłości, więc jako prezent na Walentynki nadaje się idealnie. W przypadku kiedy Twoja wybranka nie przepada ani za różami, ani za tulipanami, wówczas podaruj jej bukiet mieszany pełen różnych gatunków kwiatów.