SŁODKIE PREZENTY - SPRAWDŹ

Dzień Chłopaka

Na 30 września podaruj chłopakowi niezwykły prezent. Wybierz dla niego kwiaty na Dzień Chłopaka i wyślij go poprzez kwiaciarnię internetową w Gdańsku. Powiedz, że go kochasz i dołącz do kwiatów miłosny bilecik.

1 z 1
Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
68,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
96,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty
Bukiet wiosenne kwiaty
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
111,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
146,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
172,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
181,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Chłopaka Gdańsk

Zaskocz swojego chłopaka 30 września w jego święto! Zamów kwiaty na Dzień Chłopaka z dostawą już dzisiaj. Dołącz do nich również słodki dodatek i pokaż, że go kochasz.

Kwiaty na Dzień Chłopaka – dostawa w Gdańsku

Szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Chłopaka? Zamów mu piękny bukiet kwiatów, który z pewnością go zaskoczy. Kwiaty bez problemu doręczymy w Twoim imieniu na terenie całego Gdańska pod adres domowy lub firmowy. Dostawa kwiatów odbywa się przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli, w przedziałach dwugodzinnych. Nasza kwiaciarnia w Gdańsku posiada wiele pięknych bukietów, które możesz podarować swojemu chłopakowi 30 września.

Jakie kwiaty dla chłopaka?

Kwiaty dla chłopaka? Jak najbardziej tak! Nie tylko kobiety powinny dostawać kwiaty, mężczyznom również można wręczać kwiaty. Warto jednak wybrać dla nich nieco inny bukiet niż dla kobiety. Dobrze by było, żeby kompozycja utrzymana była w kolorystyce pomarańczowej, fioletowej, czerwonej lub kremowej. Jeśli chodzi o kwiaty, mężczyźnie najlepiej podarować bukiet mieszany, w którego składzie znajduje się wiele różnych gatunków kwiatów. Róże, goździki, gerbery, margerytki, santini oraz wiele innych kwiatów pięknie prezentują się razem w jednej kompozycji. W poszczególnych sezonach chłopakowi warto podarować bukiet kwiatów sezonowych, takich jak słoneczniki czy tulipany. Jeśli natomiast zależy Ci na jednym gatunku kwiatów, warto wówczas pomyśleć o różach. Bukiet róż dla chłopaka najlepiej wybrać w kolorze czerwonym lub herbacianym.