Bukiet wiosenne kwiaty

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wiosna może trwać cały rok. Wystarczy, że zamówisz Bukiet Wiosenne kwiaty, który wniesie trochę wiosennego klimatu do domu lub pracy Odbiorcy. Bukiet skomponowany jest z róż, goździki, gerbery oraz margerytki. Całość przybrana jest kolorowymi sezonowymi dodatkami. Do kwiatów dołączony jest bilecik. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 16 kwiatów
Średni - składa się z ok. 22 kwiatów
Duży - składa się z ok. 26 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Telekwiaciarnia Gdańsk może dostarczyć kwiaty tego samego dnia, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Zamówienie może być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Rabat

Telekwiaciarnia Gdańsk - rabat  do 10% NA ZAWSZE DLA CIEBIE.  Aby otrzymać rabat należy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia, następnie złożyć zamówienie na produkt poprzez stronę internetową. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz  1% rabatu, aż osiągniesz maksymalną kwotę rabatu 10%.