Kwiat doniczkowy Anturium

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Dla miłośnika kwiatów doniczkowych, prześlij anturium doniczkowe z dostawą. Kwiat anturium jest delikatnie przybrany florystycznymi dodatkami. Anturium może występować również w kolorze białym w zależności od dostępności kwiatów. Do przesyłki kwiatowej dodawany jest bilecik z życzeniami.

Kwiat doniczkowy z przybraniem.

Kolor kwiatów może się różnić w zależności od dostępności.

Termin dostawy produktu

Telekwiaciarnia Gdańsk może dostarczyć kwiaty tego samego dnia, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Zamówienie może być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia Gdańsk - rabat  do 10% NA ZAWSZE DLA CIEBIE.  Aby otrzymać rabat należy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia, następnie złożyć zamówienie na produkt poprzez stronę internetową. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz  1% rabatu, aż osiągniesz maksymalną kwotę rabatu 10%.